Išvežamieji banketai, furšetai, maistas pobūviams

Išvežamieji banketai Jūsų šventėms

       Maitinimas pobūvių metu – tai iškilminga šventė ar puota, dažnai kelianti asociacijas su žodžiais banketas ar furšetas, tačiau suruošti šventei patiekalus, pilną meniu, apskaičiuoti kiekius, porcijas ir viską paserviruoti bus nemenkas galvosūkis Jums.

Išvežamieji banketai, furšetai, maistas pobūviams
Išvežamieji banketai, furšetai, maistas pobūviams

       Čia Jums padėsime mes „JĖGAINĖFOOD“ specializacija yra Išvežamieji banketai, furšetai,maitinimo paslaugos pobūviams, vaišėms. Nesvarbu ar šventė vyksta namuose, ar neįprastoje vietoje, maisto ruošimas, atvežimas ir serviravimas bus mūsų rūpestis; tuo ir žavus išvežiuojamasis maitinimas – jums nereikės pajudinti nei pirštelio. Tačiau maisto pristatymas į vietą ir serviravimas yra papildomos paslaugos, kurias galite užsisakyti arba ne, atsižvelgdami į savo poreikius.

       Išvežamųjų banketų su karštaisiais patiekalais maitinimo paslaugas taip pat teikiame. Gaminame burnoje tirpstančius karštuosius patiekalus ir garnyrus atsižvelgdami į kliento pageidavimus, kuriuos atvežame karštą temperatūrą palaikančiuose induose (marmituose), tad maistas Jūsų šventei visada bus garuojantis ir šiltas. Išvažiuojamieji banketai yra tikras iššūkis, nes reikalinga jau minėta speciali įranga, kurią mes mielai suteiksime jūsų šventei, nesvarbu kur ji vyktų, gamtos apsuptyje, Jūsų namų terasoje, sodyboje ar biuro konferencijų salėje.

Banketai
Banketai
Banketai
Banketai Kaune

JĖGAINĖ pasirūpins Jūsų šventėmis už jus! Siūlome įvairius šaltus užkandžius, vienokąsnio sumuštinukus furšetams/ banketams, sočiausius karštus patiekalus. Taip pat pasirūpinsime saldžiausiais desertais. 

Kaip užsisakyti?

Susisiekite

Banketai
Banketai
Banketai
Banketai

Laivo „Perlas“ nuoma Jūsų šventei

      Pasiplaukiojimas laivu Kaune tikrai paliks smagius prisiminimus, kur norėsis vėl ir vėl sugrįžti… tad nedvejokite, rezervuokite šventei vietą jau dabar! Laivo nuoma Kaune, iš Senamiesčio prieplaukos galima kelioms valandoms ar pusdieniui nuo gegužės iki spalio mėn.

      Atvirame denyje yra įrengta stoginė, daug erdvės šokiams, juokui ir muzikai. “Perlo” uždarame denyje erdvus bendro naudojimo kambarys, virtuvė, 1vip tipo kambarys ir WC. Visose erdvėse sumontuota garso aparatūra.  Kviečiame laive organizuoti  šventes: vestuves, jubiliejus, krikštynas, gimtadienius ar kt. renginius. Mes siūlome jaukią, kitonišką aplinką, Lietuvos upių kraštovaizdžių žavesį, lengvo vėjo plevenimą vandens apsuptyje…. 

Laivo „Perlas“ banketai
Laivo „Perlas“ banketai

Kaip užsisakyti ?

Apsilankykite puslapyje nemunastravel.lt arba skambinkite Tel.: +370 659 404 02