Laivo „perlas“ banketai

Laivo „Perlas“ nuoma Jūsų šventei

      Pasiplaukiojimas laivu „Perlas“ Kaune tikrai paliks smagius prisiminimus, kur norėsis vėl ir vėl sugrįžti… tad nedvejokite, rezervuokite šventei vietą jau dabar! Laivo nuoma Kaune, iš Senamiesčio prieplaukos galima kelioms valandoms ar pusdieniui nuo gegužės iki spalio mėn.

     Laivo „Perlas“ užsakomosios kelionės šeimos šventėms, konferencijoms, įmonių renginiams talpina iki 50 keleivių.

     Atvirame denyje yra įrengta stoginė, daug erdvės šokiams, juokui ir muzikai. Laive “Perlas” uždarame denyje erdvus bendro naudojimo kambarys, virtuvė, 1 VIP  tipo kambarys ir WC. Visose erdvėse sumontuota garso aparatūra.  

     Šventės laive vis populiarėjanti pramoga su vaišėmis bei pažintiniu pasiplaukiojimu. Vis dažniau mūsų laivus užsisako įmonės, kolektyvai, mokiniai norintys ne tik paminėti savo šventę, bet ir pažinti Kauno rajono miestelius, jų istoriją,   aplankant muziejus ar užsisakant edukacinę programą.

    Esame tikri, kad plaukdami mūsų laivais  atitolsite nuo kasdienybės, patirsite tikrą poilsio džiaugsmą ir liksite nustebinti įspūdingais Lietuvos upių gamtovaizdžiais. Švelnus upės bangavimas ir lengvas upės vėjo dvelksmas suteiks Jūsų šventei tikrą romantikos atspalvį. Čia visada bus smagios vestuvės laive, gimtadienis laive, krikštynos laive ar įmonių šventės laive.

     Kviečiame laive organizuoti savo šventes: vestuves, jubiliejus, krikštynas, gimtadienius ar kitus renginius. Mes siūlome jaukią, kitonišką aplinką, Lietuvos upių kraštovaizdžių žavesį, lengvo vėjo plevenimą vandens apsuptyje…. 

     Jegainė Food pasirūpins, kad Jūsų šventė Laive „Perlas“ būtų pilnai paruošta. Pasirūpinsime, šaltais užkandžiais, vieno kąsnio sumuštiniais ir šiltais pagrindiniais patiekalais, bet paruošime skaniausius desertus, tortus pagal Jūsų norus. Pasirūpinsime pilnu aptarnavimu: Maisto atvežimu iki laivo, serviruote, maisto bei gerimų pateikimu, visos šventės metus Jumis rūpinsis mūsų personalas. Pasibaigus Jūsų šventei, mes viską sutvarkysime. 

Tad Jūs galėsite mėgautis savo ypatingą švente be jokių rūpesčių.

Laivo „Perlas“ banketai
Laivo „Perlas“ banketai

Kaip užsisakyti ?

Apsilankykite puslapyje nemunastravel.lt arba skambinkite Tel.: +370 659 404 02
Laivo „Perlas“ banketai
Laivo „Perlas“ banketai
Laivo „Perlas“ banketai
Laivo „Perlas“ banketai
Laivo „Perlas“ banketai
Laivo „Perlas“ banketai
Laivo „Perlas“ banketai